Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
50 min

Body Shaper

Karolina

Sala C

 
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

     
09:00
50 min

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

 
50 min

Medical Fitness

Maciek

Sala C

 
50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

   
10:00            
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

10:30          
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

50 min

Liny

Przemek

Sala A

 
11:30          
50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala C

50 min

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

16:30
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

45 min

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

 
45 min

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

     
17:00
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

50 min

Pole Dance Intro

Iwona

Sala A

   
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

   
17:30
50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala C

 
50 min

Body Shaper

Ola

Sala C

50 min

Salsa Workout

Kuba

Sala C

50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

   
 
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
18:00
50 min

Trening Obwodowy

Przemek

Sala A

50 min

Pole Dance

Iwona

Sala A

 
50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

     
18:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

50 min

Brzuch, uda, pośladki

Paulina

Sala C

ZASTĘPSTWO

50 min

Interwał Trening

Ola

Sala C

50 min

Sztangi

Monika

Sala C

50 min

Sexy Dance

Ola

Sala C

   
       
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala A

19:00
50 min

Fat burning

Waldek

Sala A

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Iwona

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

ZASTĘPSTWO

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

     
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala B

50 min

Medical Fitness

Maciek

Sala A

 
19:30
50 min

Body Shaper

Monika

Sala C

ZASTĘPSTWO

50 min

Sztangi

Justyna

Sala C

50 min

Płaski Brzuch

Ola

Sala C

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

50 min

Body Shaper

Monika

Sala C

   
20:00
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Jacek

Sala B

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

ZASTĘPSTWO

50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
50 min

Zajęcia 50+ Mężczyźni

Przemek

Sala A

50 min

Interwał Trening

Ola

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

 
20:30  
50 min

Tabata & BUP

Paweł

Sala C

50 min

Sexy Dance

Ola

Sala C

       
21:00
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala A

50 min

Liny

Przemek

Sala A

       
← →