Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 11 do 17-12-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:50

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

16:00-16:45

Aktywne dzieciaki

Ola

Sala A

17:00-17:50

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

17:30-18:20

Body Shaper/ Stretching

Ola

Sala C

18:00-18:50

Trening Obwodowy

Artur

Sala A

18:30-19:20

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

19:00-19:30

Brzuchomania

Artur

Sala A

19:00-19:50

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

19:30-20:20

Body Shaper

Iza

Sala C

20:00-20:45

Fit & Jump

Monika

Sala A

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

21:00-21:50

Cross

Waldek

Sala A

10:30-11:20

Mama & Baby

Paulina

Sala A

18:00-18:50

Pole Dance

Ewelina

Sala A

19:00-19:50

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

19:00-19:50

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala B

19:30-20:20

BUP

Ania

Sala C

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Jacek

Sala B

20:00-20:50

Interwał Trening

Ola

Sala A

20:30-21:20

Tabata Team

Paweł

Sala C

21:00-21:45

Fit & Jump

Ola

Sala A

09:00-09:50

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

16:00-16:45

Aktywne dzieciaki

Ola

Sala A

17:30-18:20

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

18:30-19:20

Trening Obwodowy - mężczyźni

Rafał

Sala A

18:30-19:20

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

19:00-19:50

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

19:30-20:20

Płaski Brzuch

Iza

Sala C

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

20:00-20:50

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

20:30-21:20

Zumba

Kasia

Sala C

21:00-21:50

Liny

Przemek

Sala A

18:00-18:50

Pole Dance

Ewelina

Sala A

18:30-19:20

Body Shaper

Ania

Sala C

19:00-19:30

Brzuchomania

Artur

Sala B

19:00-19:50

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

19:30-20:20

Zdrowy Kręgosłup

Ania

Sala C

20:00-20:50

Cross

Waldek

Sala A

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

20:30-21:20

Tabata Team

Paweł

Sala C

07:30-08:20

Cross

Waldek

Sala A

09:00-09:50

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

10:00-10:50

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

17:00-17:50

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

17:30-18:20

Cross

Waldek

Sala A

18:30-19:20

Fit & Jump / Shape

Monika

Sala A

18:30-19:20

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

19:30-20:20

Body Shaper

Monika

Sala C

20:00-20:50

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

08:15-09:15

Grupa Kolarska

Maciek/Wojtek

Sala A

09:30-10:30

Grupa Kolarska

Maciek/Wojtek

Sala A

10:30-11:20

BUP

Ola

Sala C

10:30-11:20

Liny

Przemek

Sala A

11:30-12:15

Fit & Jump

Ola

Sala A

11:30-12:20

M5X

Paweł

Sala C

10:00-10:50

Cross

Waldek

Sala A

10:30-11:20

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

11:30-12:20

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

← →