Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 11 do 17-12-2017 »
Pn, 11-12-2017 09:00 - 09:50 Płaski Brzuch Żaneta K.
16:00 - 16:45 Aktywne dzieciaki Ola
17:00 - 17:50 Zajęcia 50+ Żaneta K.
17:30 - 18:20 Body Shaper/ Stretching Ola
18:00 - 18:50 Trening Obwodowy Artur
18:30 - 19:20 Zdrowy Kręgosłup Monika
19:00 - 19:30 Brzuchomania Artur
19:00 - 19:50 Indoor Cycling - rowerki Maciek
19:30 - 20:20 Body Shaper Iza
20:00 - 20:45 Fit & Jump Monika
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Maciek
21:00 - 21:50 Cross Waldek
Wt, 12-12-2017 10:30 - 11:20 Mama & Baby Paulina
18:00 - 18:50 Pole Dance Ewelina
19:00 - 19:50 Pole Dance Poziom podstawowy Ewelina
19:00 - 19:50 Stretching (rozciąganie) Ola
19:30 - 20:20 BUP Ania
ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Jacek
20:00 - 20:50 Interwał Trening Ola
20:30 - 21:20 Tabata Team Paweł
21:00 - 21:45 Fit & Jump Ola
Śr, 13-12-2017 09:00 - 09:50 Zdrowy Kręgosłup Monika
16:00 - 16:45 Aktywne dzieciaki Ola
17:30 - 18:20 Trening Obwodowy Rafał
18:30 - 19:20 Trening Obwodowy - mężczyźni Rafał
18:30 - 19:20 Zdrowe Plecy Maciek
19:00 - 19:50 Indoor Cycling - rowerki Wojtek
19:30 - 20:20 Płaski Brzuch Iza
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Wojtek
20:00 - 20:50 Trening Obwodowy Rafał
20:30 - 21:20 Zumba Kasia
21:00 - 21:50 Liny Przemek
Cz, 14-12-2017 18:00 - 18:50 Pole Dance Ewelina
18:30 - 19:20 Body Shaper Ania
19:00 - 19:30 Brzuchomania Artur
19:00 - 19:50 Pole Dance Poziom podstawowy Ewelina
19:30 - 20:20 Zdrowy Kręgosłup Ania
20:00 - 20:50 Cross Waldek
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Ewa
20:30 - 21:20 Tabata Team Paweł
Pt, 15-12-2017 07:30 - 08:20 Cross Waldek
09:00 - 09:50 Body Shaper Żaneta K.
10:00 - 10:50 Zdrowy Kręgosłup Monika
17:00 - 17:50 Zajęcia 50+ Żaneta K.
17:30 - 18:20 Cross Waldek
18:30 - 19:20 Fit & Jump / Shape Monika
18:30 - 19:20 Zdrowe Plecy Maciek
19:30 - 20:20 Body Shaper Monika
20:00 - 20:50 Trening Obwodowy Rafał
So, 16-12-2017 08:15 - 09:15 Grupa Kolarska Maciek/Wojtek
09:30 - 10:30 Grupa Kolarska Maciek/Wojtek
10:30 - 11:20 BUP Ola
10:30 - 11:20 Liny Przemek
11:30 - 12:15 Fit & Jump Ola
11:30 - 12:20 M5X Paweł
N, 17-12-2017 10:00 - 10:50 Cross Waldek
10:30 - 11:20 Body Shaper Żaneta K.
11:30 - 12:20 Stretching (rozciąganie) Żaneta K.