Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 12 do 18-02-2018 »
Pn, 12-02-2018 09:00 - 09:50 Płaski Brzuch Żaneta K.
16:00 - 16:45 Aktywne dzieciaki Ola
17:00 - 17:50 Zajęcia 50+ Żaneta K.
18:00 - 18:50 Trening Obwodowy Ania
18:30 - 19:20 Zdrowy Kręgosłup Monika
19:00 - 19:50 Fat burning Waldek
19:00 - 19:50 Indoor Cycling - rowerki Maciek
19:30 - 20:20 Body Shaper Iza
20:00 - 20:45 Fit & Jump Monika
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Maciek
21:00 - 21:50 Cross Training Waldek
Wt, 13-02-2018 09:00 - 09:50 Mobility Paweł
16:30 - 17:15 Warsztaty Treningowe Maciek Sz.
18:00 - 18:50 Pole Dance Ewelina
19:00 - 19:50 Pole Dance Poziom podstawowy Ewelina
19:00 - 19:50 Stretching (rozciąganie) Ola
19:30 - 20:20 BUP Iza
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Jacek
20:00 - 20:50 Interwał Trening Ola
20:30 - 21:20 Tabata Team Paweł
21:00 - 21:45 Fit & Jump Ola
Śr, 14-02-2018 07:30 - 08:20 Cross Training Waldek
09:00 - 09:50 Zdrowy Kręgosłup Monika
16:00 - 16:45 Aktywne dzieciaki Ola
17:30 - 18:20 Trening Obwodowy Rafał
18:30 - 19:20 Trening Obwodowy Rafał
18:30 - 19:20 Zdrowe Plecy Iza
ZASTĘPSTWO
19:00 - 19:50 Indoor Cycling - rowerki Wojtek
19:30 - 20:20 Płaski Brzuch Iza
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Wojtek
20:00 - 20:50 Trening Obwodowy Rafał
20:30 - 21:20 Zumba Kasia
21:00 - 21:50 Liny Przemek
Cz, 15-02-2018 09:00 - 09:50 Mobility Paweł
16:30 - 17:15 Warsztaty Treningowe Waldek
18:00 - 18:50 Pole Dance Ewelina
18:30 - 19:20 Body Shaper Ania
19:00 - 19:50 Pole Dance Poziom podstawowy Ewelina
19:30 - 20:20 Zdrowy Kręgosłup Ania
20:00 - 20:50 Cross Training Waldek
20:30 - 21:20 Tabata Team Paweł
21:00 - 21:50 Mobility Ania
Pt, 16-02-2018 07:30 - 08:20 Cross Training Waldek
09:00 - 09:50 Body Shaper Żaneta K.
10:00 - 10:55 Zdrowy Kręgosłup Monika
17:00 - 17:50 Zajęcia 50+ Żaneta K.
17:30 - 18:20 Cross Training Waldek
18:30 - 19:20 Zdrowe Plecy Monika
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:20 Body Shaper Monika
20:00 - 20:50 Trening Obwodowy Rafał
So, 17-02-2018 08:15 - 09:15 Grupa Kolarska Maciek/Wojtek
09:30 - 10:30 Grupa Kolarska Maciek/Wojtek
10:30 - 11:20 BUP Ola
10:30 - 11:20 Liny Przemek
11:30 - 12:15 Fit & Jump Ola
N, 18-02-2018 10:00 - 10:50 Cross Training Waldek
10:30 - 11:20 Body Shaper Żaneta K.
11:30 - 12:20 Stretching (rozciąganie) Żaneta K.