Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30    
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

 
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

   
08:15          
60 min

Grupa Kolarska

Maciek/Wojtek

Sala A

 
09:00
50 min

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

50 min

Mobility

Paweł

Sala A

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ania

Sala C

ZASTĘPSTWO

50 min

Mobility

Paweł

Sala A

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

   
09:30          
60 min

Grupa Kolarska

Maciek/Wojtek

Sala A

 
10:00        
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

 
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

10:30          
50 min

BUP

Ola

Sala C

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

50 min

Liny

Przemek

Sala A

 
11:30          
45 min

Fit & Jump

Ola

Sala A

50 min

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

50 min

M5X

Paweł

Sala C

 
16:00
45 min

Aktywne dzieciaki

Ola

Sala A

 
45 min

Aktywne dzieciaki

Ola

Sala A

       
16:30  
45 min

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

 
45 min

Warsztaty Treningowe

Waldek

Siłownia

     
17:00
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

     
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

   
17:30    
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

 
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

   
18:00
50 min

Trening Obwodowy

Ania

Sala A

50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

 
50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

     
18:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

 
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

50 min

Body Shaper

Ania

Sala C

50 min

Fit & Jump / Shape

Monika

Sala A

   
 
50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

 
50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

19:00
50 min

Fat burning

Waldek

Sala A

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

     
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala B

   
19:30
50 min

Body Shaper

Iza

Sala C

50 min

BUP

Iza

Sala C

50 min

Płaski Brzuch

Iza

Sala C

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ania

Sala C

50 min

Body Shaper

Monika

Sala C

   
20:00
45 min

Fit & Jump

Monika

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Jacek

Sala B

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Interwał Trening

Ola

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

 
20:30
50 min

Fitball/ Stretch

Iza

Sala C

50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

50 min

Zumba

Kasia

Sala C

50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

     
21:00
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

45 min

Fit & Jump

Ola

Sala A

50 min

Liny

Przemek

Sala A

50 min

Mobility

Ania

Sala A

     
← →