Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 16 do 22-04-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
50 min

Body Shaper

Iza

Sala C

 
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

     
08:15          
50 min

Stretching (rozciąganie)

Ewelina

Sala A

 
09:00
50 min

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

50 min

Mobility

Paweł

Sala A

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Maciek

Sala C

50 min

Mobility

Paweł

Sala A

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

50 min

M5X

Paweł

Sala C

 
09:30          
50 min

Mobility

Przemek

Sala A

 
10:00            
50 min

Cross Training

Ania

Sala A

ZASTĘPSTWO

10:30          
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

50 min

Liny

Przemek

Sala A

 
11:30          
45 min

Trampoliny

Ola

Sala A

50 min

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

16:30  
45 min

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

50 min

Body Shaper

Ola

Sala C

45 min

Warsztaty Treningowe

Waldek

Siłownia

     
17:00
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

     
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

   
17:30    
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

 
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

   
18:00
50 min

Trening Obwodowy

Ania

Sala A

50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

 
50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

     
18:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

30 min

Brzuchomania

Maciek Sz.

Strefa funkcjonalna

50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

50 min

Body Shaper

Ania

Sala C

50 min

Płaski Brzuch

Ola

Sala A

ZASTĘPSTWO

   
     
30 min

Brzuchomania

Waldek

Strefa funkcjonalna

50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

19:00
50 min

Fat burning

Waldek

Sala A

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

     
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala B

50 min

Interwał Trening

Ola

Sala A

 
19:30
50 min

Body Shaper

Iza

Sala C

50 min

Brzuch, uda, pośladki

Janet

Sala C

50 min

Płaski Brzuch

Iza

Sala C

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ania

Sala C

50 min

Body Shaper

Ola

Sala C

ZASTĘPSTWO

   
20:00
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Jacek

Sala B

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
50 min

Płaski brzuch & Stretching

Monika

Sala A

50 min

Interwał Trening

Ola

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

 
20:30
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Iza

Sala C

50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

50 min

Zumba

Kasia

Sala C

50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

     
21:00
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

45 min

Trampoliny

Ola

Sala A

50 min

Liny

Przemek

Sala A

50 min

Mobility

Ania

Sala A

     
← →