Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 11 do 17-12-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30        
50 min

Cross

Waldek

Sala A

   
08:15          
60 min

Grupa Kolarska

Maciek/Wojtek

Sala A

 
09:00
50 min

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

 
50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

   
09:30          
60 min

Grupa Kolarska

Maciek/Wojtek

Sala A

 
10:00        
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

 
50 min

Cross

Waldek

Sala A

10:30  
50 min

Mama & Baby

Paulina

Sala A

     
50 min

BUP

Ola

Sala C

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

 
50 min

Liny

Przemek

Sala A

 
11:30          
45 min

Fit & Jump

Ola

Sala A

50 min

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

50 min

M5X

Paweł

Sala C

 
16:00
45 min

Aktywne dzieciaki

Ola

Sala A

 
45 min

Aktywne dzieciaki

Ola

Sala A

       
17:00
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

     
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

   
17:30
50 min

Body Shaper/ Stretching

Ola

Sala C

 
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

 
50 min

Cross

Waldek

Sala A

   
18:00
50 min

Trening Obwodowy

Artur

Sala A

50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

 
50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

     
18:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

 
50 min

Trening Obwodowy - mężczyźni

Rafał

Sala A

50 min

Body Shaper

Ania

Sala C

50 min

Fit & Jump / Shape

Monika

Sala A

   
 
50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

 
50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala C

19:00
30 min

Brzuchomania

Artur

Sala A

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

30 min

Brzuchomania

Artur

Sala B

     
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala B

 
50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

19:30
50 min

Body Shaper

Iza

Sala C

50 min

BUP

Ania

Sala C

ZASTĘPSTWO

50 min

Płaski Brzuch

Iza

Sala C

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ania

Sala C

50 min

Body Shaper

Monika

Sala C

   
20:00
45 min

Fit & Jump

Monika

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Jacek

Sala B

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Cross

Waldek

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

50 min

Interwał Trening

Ola

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

 
20:30  
50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

50 min

Zumba

Kasia

Sala C

50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

     
21:00
50 min

Cross

Waldek

Sala A

45 min

Fit & Jump

Ola

Sala A

50 min

Liny

Przemek

Sala A

       
← →