Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:50

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

16:30-17:20

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

17:00-17:50

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

17:30-18:20

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala C

18:00-18:50

Trening Obwodowy

Przemek

Sala A

18:30-19:20

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

19:00-19:50

Fat burning

Waldek

Sala A

19:00-19:50

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

19:30-20:20

Body Shaper

Justyna

Sala C

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Maciek

Sala B

20:30-21:20

Brzuch, uda, pośladki

Justyna

Sala C

ZASTĘPSTWO

21:00-21:50

Cross Training

Waldek

Sala A

08:00-08:50

Body Shaper

Karolina

Sala C

ZASTĘPSTWO

16:30-17:15

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

17:00-17:50

Pole Dance Intro

Iwona

Sala A

18:00-18:50

Pole Dance

Iwona

Sala A

18:30-19:20

Brzuch, uda, pośladki

Justyna

Sala C

19:00-19:50

Pole Dance Poziom podstawowy

Iwona

Sala A

19:00-19:50

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala B

19:30-20:20

Sztangi

Justyna

Sala C

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Jacek

Sala B

20:00-20:50

Interwał Trening

Ola

Sala A

20:30-21:20

Tabata Team

Paweł

Sala C

21:00-21:50

Stretching (rozciąganie)

Ola

Sala A

09:00-09:50

Medical Fitness

Maciek

Sala C

17:30-18:20

Body Shaper

Ola

Sala C

17:30-18:20

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

18:30-19:20

Interwał Trening

Ola

Sala C

19:00-19:50

Medical Fitness

Maciek

Sala A

19:30-20:20

Płaski Brzuch

Ola

Sala C

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

20:00-20:50

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

20:30-21:20

Sexy Dance

Ola

Sala C

21:00-21:50

Liny

Przemek

Sala A

08:00-08:50

Brzuch, uda, pośladki

Ola

Sala C

16:30-17:15

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

18:00-18:50

Pole Dance

Ewelina

Sala A

18:30-19:20

Sztangi

Monika

Sala C

19:00-19:50

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

19:30-20:25

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

20:00-20:50

Cross Training

Waldek

Sala A

20:00-20:50

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

20:30-21:20

Interwał Trening

Paweł

Sala C

09:00-09:50

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

17:00-17:50

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

17:30-18:20

Cross Training

Waldek

Sala A

18:30-19:20

Sexy Dance

Ola

Sala C

18:30-19:20

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala A

19:30-20:20

Body Shaper

Monika

Sala C

20:00-20:50

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

10:30-11:20

Brzuch, uda, pośladki

Paweł

Sala C

ZASTĘPSTWO

11:30-12:20

Stretching (rozciąganie)

Paulina

Sala C

ZASTĘPSTWO

10:00-10:50

Cross Training

Waldek

Sala A

10:30-11:20

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

11:30-12:20

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

← →