Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Pn, 15-10-2018 09:00 - 09:50 Płaski Brzuch Żaneta K.
16:30 - 17:20 Brzuch, uda, pośladki Ola
17:00 - 17:50 Zajęcia 50+ Żaneta K.
17:30 - 18:20 Stretching (rozciąganie) Ola
18:00 - 18:50 Trening Obwodowy Przemek
18:30 - 19:20 Zdrowy Kręgosłup Monika
19:00 - 19:50 Fat burning Waldek
19:00 - 19:50 Indoor Cycling - rowerki Maciek
19:30 - 20:20 Body Shaper Justyna
ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Maciek
20:30 - 21:20 Brzuch, uda, pośladki Justyna
ZASTĘPSTWO
21:00 - 21:50 Cross Training Waldek
Wt, 16-10-2018 08:00 - 08:50 Body Shaper Karolina
ZASTĘPSTWO
16:30 - 17:15 Warsztaty Treningowe Maciek Sz.
17:00 - 17:50 Pole Dance Intro Iwona
18:00 - 18:50 Pole Dance Iwona
18:30 - 19:20 Brzuch, uda, pośladki Justyna
19:00 - 19:50 Pole Dance Poziom podstawowy Iwona
19:00 - 19:50 Stretching (rozciąganie) Ola
19:30 - 20:20 Sztangi Justyna
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Jacek
20:00 - 20:50 Interwał Trening Ola
20:30 - 21:20 Tabata Team Paweł
21:00 - 21:50 Stretching (rozciąganie) Ola
Śr, 17-10-2018 09:00 - 09:50 Medical Fitness Maciek
17:30 - 18:20 Body Shaper Ola
17:30 - 18:20 Trening Obwodowy Rafał
18:30 - 19:20 Interwał Trening Ola
19:00 - 19:50 Medical Fitness Maciek
19:30 - 20:20 Płaski Brzuch Ola
ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Wojtek
20:00 - 20:50 Trening Obwodowy Rafał
20:30 - 21:20 Sexy Dance Ola
21:00 - 21:50 Liny Przemek
Cz, 18-10-2018 08:00 - 08:50 Brzuch, uda, pośladki Ola
16:30 - 17:15 Warsztaty Treningowe Maciek Sz.
18:00 - 18:50 Pole Dance Ewelina
18:30 - 19:20 Sztangi Monika
19:00 - 19:50 Pole Dance Poziom podstawowy Ewelina
19:30 - 20:25 Zdrowy Kręgosłup Monika
20:00 - 20:50 Cross Training Waldek
20:00 - 20:50 Indoor Cycling - rowerki Ewa
20:30 - 21:20 Interwał Trening Paweł
Pt, 19-10-2018 09:00 - 09:50 Body Shaper Żaneta K.
17:00 - 17:50 Zajęcia 50+ Żaneta K.
17:30 - 18:20 Cross Training Waldek
18:30 - 19:20 Sexy Dance Ola
18:30 - 19:20 Zdrowy Kręgosłup Monika
19:30 - 20:20 Body Shaper Monika
20:00 - 20:50 Trening Obwodowy Rafał
So, 20-10-2018 10:30 - 11:20 Brzuch, uda, pośladki Paweł
ZASTĘPSTWO
11:30 - 12:20 Stretching (rozciąganie) Paulina
ZASTĘPSTWO
N, 21-10-2018 10:00 - 10:50 Cross Training Waldek
10:30 - 11:20 Body Shaper Żaneta K.
11:30 - 12:20 Stretching (rozciąganie) Żaneta K.