Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 17 do 23-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00      
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Iza

Sala C

ZASTĘPSTWO

     
09:00
50 min

Płaski Brzuch

Żaneta K.

Sala C

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Żaneta K.

Sala C

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

   
10:00            
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

10:30          
50 min

Brzuch, uda, pośladki

Iza

Sala C

ZASTĘPSTWO

50 min

Body Shaper

Żaneta K.

Sala C

50 min

Liny

Przemek

Sala A

 
11:30            
50 min

Stretching (rozciąganie)

Żaneta K.

Sala C

16:30  
45 min

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

 
45 min

Warsztaty Treningowe

Maciek Sz.

Siłownia

     
17:00
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala A

     
50 min

Zajęcia 50+

Żaneta K.

Sala C

   
17:30    
50 min

Body Shaper

Ania

Sala C

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

   
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

 
18:00
50 min

Trening Obwodowy

Ania

Sala A

50 min

Pole Dance

Iwona

Sala A

 
50 min

Pole Dance

Ewelina

Sala A

     
18:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

50 min

Stretching (rozciąganie)

Ania

Sala C

50 min

Interwał Trening

Ania

Sala C

ZASTĘPSTWO

50 min

Płaski Brzuch

Ania

Sala C

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Monika

Sala C

   
19:00
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

ZASTĘPSTWO

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Iwona

Sala A

50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Pole Dance Poziom podstawowy

Ewelina

Sala A

     
   
50 min

Zdrowe Plecy

Maciek

Sala A

 
19:30
50 min

Body Shaper

Iza

Sala C

50 min

BUP/ Interwał

Ania

Sala C

50 min

Płaski Brzuch

Iza

Sala C

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ania

Sala C

50 min

Body Shaper

Monika

Sala C

   
20:00
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Ewa

Sala B

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Indoor Cycling - rowerki

Wojtek

Sala B

50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
 
50 min

Trening Obwodowy

Rafał

Sala A

   
20:30  
50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

 
50 min

Tabata Team

Paweł

Sala C

     
21:00
50 min

Cross Training

Waldek

Sala A

 
50 min

Liny

Przemek

Sala A

       
← →